Tvorba e-shopů Praha

Připravíme e-shop na míru vašemu podnikání na platformě WooCommerce či Shoptet.
E-shop od nás vám otevře bránu do světa e-commerce.

Společnost, která chce prorazit na trhu v oblasti prodeje produktů, má několik možností, jak svého cíle dosáhnout. Jednou z těch nejdůležitějších je umožnit zákazníkům nakupovat z pohodlí domova na e-shopu. Tento způsob nakupování využívá stále více zákazníků každého věku. Mít vlastní e-shop je tedy pro firmu klíčové.

ImperialMedia – tvorba e-shopu Praha nabízí vytvoření originálního a uživatelsky přívětivého e-shopu, který bude splňovat nejnovější trendy moderní doby. Staňte se součástí e-commerce trhu a umožněte svým zákazníkům nakupovat pohodlně a rychle.

Na čem fungují naše e-shopy

 

Internetový obchod lze technicky postavit na velkém množství platforem, které se liší nabízenými funkcemi, možnostmi přizpůsobení, cenou a v neposlední řadě „vhodností“ pro konkrétní e-shop. Abychom vás nezahltili technickými termíny a pojmy, vybrali jsme dvě platformy, na kterých lze většinu e-shopů spolehlivě vytvořit.

Proč svěřit tvorbu e-shopu nám

  • Rozumíme e-shopům z pohledu tvůrce, provozovatele i zákazníka
  • Víme, jak zajistit, aby internetový obchod generoval zisk
  • Kvalitní UX je základ
  • Více než 13 let zkušeností a 300 realizovaných webů
  • Poskytujeme technickou podporu, v rámci níž Vám pomůžeme s řešením jakýchkoli problémů
  • Napojíme e-shop na Váš účetní / ERP systém

Naše cesta k úspěšnému e-shopu

Analýza

Na společné schůzce projdeme současné řešení, sepíšeme vaše požadavky a očekávání a zanalyzujeme potenciál e-shopu.

Návrh řešení

Vybereme pro vás konkrétní e-shopovou platformu, doporučíme rozšiřující moduly a navrhneme strukturu webu.

Realizace

Navrhneme konkrétní podobu e-shopu, implementujeme rozšiřující moduly, naprogramujeme funkcionality na míru a případně napojíme e-shop na váš účetní / ERP systém.

Marketing

Zajistíme efektivní online marketing, díky čemuž váš nový e-shop zviditelníme a přivedeme vám nové zákazníky.

Hledáte-li odborníky, kteří rozumí nejen své práci, ale také potřebám svých klientů, pak jste na správném místě. Nabízíme vytvoření zázemí pro internetový prodej vašich produktů a pomůžeme vám prosadit se na trhu. Tvorby vašeho e-shopu se ujme zkušený tým specialistů, který pracuje ve vlastním grafickém studiu. Výsledkem bude originální design vašeho e-shopu, který vás posune na cestě za úspěchem.

Tvorba e-shopu Praha pracuje na platformě Woocommerce nebo Shoptet. Máme totiž rádi prověřená řešení. Naše nabídka na spolupráci zahrnuje také další doplňkové služby, které pomohou zvýšit úroveň e-shopu a tím pádem i jeho návštěvnost.

Dalším bonusem pro vás je technická podpora či online marketing. Naše služby mohou využít nejen pražské firmy, ale společnosti po celé České republice.

Co o nás říkají klienti