Tvorba e-shopů Zlín

Připravíme e-shop na míru vašemu podnikání na platformě WooCommerce či Shoptet.
E-shop od nás vám otevře bránu do světa e-commerce.

Chcete úspěšně prorazit na trhu s prodejem produktů a hledáte možnosti, které vaše cíle podpoří? Zákazníci nakupují nejen v kamenných prodejnách, ale s velkou oblibou využívají komfort a pohodlí nákupů přes internet. To znamená, že i vy máte skvělou příležitost stát se součástí velkého e-commerce trhu a mít svůj vlastní e-shop.

Jde nejen o trend dnešní moderní doby, ale především o zprostředkování obchodu tou nejpohodlnější a nejrychlejší cestou. A aby byl váš e-shop zcela originální, tak to už nechte na naší společnosti ImperialMedia – tvorba e-shopu Zlín na míru.

Na čem fungují naše e-shopy

 

Internetový obchod lze technicky postavit na velkém množství platforem, které se liší nabízenými funkcemi, možnostmi přizpůsobení, cenou a v neposlední řadě „vhodností“ pro konkrétní e-shop. Abychom vás nezahltili technickými termíny a pojmy, vybrali jsme dvě platformy, na kterých lze většinu e-shopů spolehlivě vytvořit.

Proč svěřit tvorbu e-shopu nám

  • Rozumíme e-shopům z pohledu tvůrce, provozovatele i zákazníka
  • Víme, jak zajistit, aby internetový obchod generoval zisk
  • Kvalitní UX je základ
  • Více než 13 let zkušeností a 300 realizovaných webů
  • Poskytujeme technickou podporu, v rámci níž Vám pomůžeme s řešením jakýchkoli problémů
  • Napojíme e-shop na Váš účetní / ERP systém

Naše cesta k úspěšnému e-shopu

Analýza

Na společné schůzce projdeme současné řešení, sepíšeme vaše požadavky a očekávání a zanalyzujeme potenciál e-shopu.

Návrh řešení

Vybereme pro vás konkrétní e-shopovou platformu, doporučíme rozšiřující moduly a navrhneme strukturu webu.

Realizace

Navrhneme konkrétní podobu e-shopu, implementujeme rozšiřující moduly, naprogramujeme funkcionality na míru a případně napojíme e-shop na váš účetní / ERP systém.

Marketing

Zajistíme efektivní online marketing, díky čemuž váš nový e-shop zviditelníme a přivedeme vám nové zákazníky.

V případě, že hledáte odborníky, kteří rozumí potřebám a představám svých klientů, tak jste na správné adrese. Pomůžeme vám vytvořit zázemí pro internetový prodej vašich produktů a staneme se součástí vašich zaručených úspěchů. Čeká na vás nejen tým zkušených specialistů, ale i profesionální zázemí. K tvorbě využíváme vlastní grafické studio, takže se můžete spolehnout na opravdu originální design vašeho e-shopu. Máme rádi prověřená řešení, a právě proto pracujeme na platformě Woocommerce nebo Shoptet.

Jsme připraveni poskytnout vám i další doplňkové služby, které zvýší nejen úroveň vašeho e-shopu, ale i jeho návštěvnost. A protože nám na vašem úspěchu záleží, tak tím naše služby pro vás nekončí a poskytneme vám i další technickou podporu či online marketing.

Působíme nejen ve Zlíně, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Co o nás říkají klienti