E-shop prodejce bytového textilu

Zadání

Požadavkem klienta bylo vytvořit e-shop s čistým designem, který bude pro zákazníky při nákupu intuitivní a přehledný. E-shop měl obsahovat desítky produktů s tím, že do budoucna bude tento počet několikrát vyšší. Zároveň byla potřeba vytvořit funkcionalitu pro výpočet ceny odvíjející se od objednaného množství produktu.

Řešení

Výstupem je přehledný e-shop, kterému dominuje nadčasová bílá barva v kombinaci s barvami loga klienta, postaven na E-commerce platformě WooCommerce. Pro výpočet ceny odvíjející se od objednaného množství produktu jsme nakódovali konfigurátor na míru, který počítá cenu na základě uvedené metráže. V rámci zakázky jsme klientovi také zajistili potřebné dokumenty pro e-shop (VOP a GDPR).

Reference klienta

Na agenturu jsem se obrátila s představou o rozjetí svého e-shopu. Spolupráce probíhala bez problému. Velmi oceňuji iniciativu a zápal týmu ImperialMedia, kdy mi pomohli mou představu zrealizovat a doladit do perfektního výsledku. Kromě samotné tvorby e-shopu mi byli nápomocni i při řešení dalších záležitostí, např. při komunikaci s poskytovatelem platební brány, se Zásilkovnou atd.

Renata Janečková Jednatelka

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.