Tvorba e-shopů Ostrava

Připravíme e-shop na míru vašemu podnikání na platformě WooCommerce či Shoptet.
E-shop od nás vám otevře bránu do světa e-commerce.

Nabídka produktů a služeb formou e-shopu je moderním a žádaným trendem, který přináší komfort a pohodlí při nakupování a uspokojí veškeré potřeby zákazníka. Pokud chce jít s moderními trendy i vaše společnost, tak na nic nečekejte a obraťte se na ImperialMedia – tvorba e-shopu Ostrava.

E-shop je skvělá investice, díky které nejen, že si udržíte svoje zákazníky, ale navýšíte i zisky. Naše komplexní služby v zázemí moderního grafického studia a pod vedením zkušeného týmu specialistů vám vytvoří e-shop na míru, který se v konkurenčním prostředí neztratí.

K tvorbě a správě e-shopů používáme prověřenou platformu Woocommerce nebo Shoptet, originální webdesign a množství doplňkových služeb podporujících návštěvnost e-shopů.

Návrhem a realizací e-shopu naše působení nekončí, protože se postaráme i o jeho technickou podporu a kompletní online marketing. Dokážeme se přizpůsobit i nejnáročnějším požadavkům a působíme po celé České republice.

Na čem fungují naše e-shopy

 

Internetový obchod lze technicky postavit na velkém množství platforem, které se liší nabízenými funkcemi, možnostmi přizpůsobení, cenou a v neposlední řadě „vhodností“ pro konkrétní e-shop. Abychom vás nezahltili technickými termíny a pojmy, vybrali jsme dvě platformy, na kterých lze většinu e-shopů spolehlivě vytvořit.

Proč svěřit tvorbu e-shopu nám

  • Rozumíme e-shopům z pohledu tvůrce, provozovatele i zákazníka
  • Víme, jak zajistit, aby internetový obchod generoval zisk
  • Kvalitní UX je základ
  • Více než 13 let zkušeností a 300 realizovaných webů
  • Poskytujeme technickou podporu, v rámci níž Vám pomůžeme s řešením jakýchkoli problémů
  • Napojíme e-shop na Váš účetní / ERP systém

Naše cesta k úspěšnému e-shopu

Analýza

Na společné schůzce projdeme současné řešení, sepíšeme vaše požadavky a očekávání a zanalyzujeme potenciál e-shopu.

Návrh řešení

Vybereme pro vás konkrétní e-shopovou platformu, doporučíme rozšiřující moduly a navrhneme strukturu webu.

Realizace

Navrhneme konkrétní podobu e-shopu, implementujeme rozšiřující moduly, naprogramujeme funkcionality na míru a případně napojíme e-shop na váš účetní / ERP systém.

Marketing

Zajistíme efektivní online marketing, díky čemuž váš nový e-shop zviditelníme a přivedeme vám nové zákazníky.

Vaše potřeby a konkrétní představy jsou pro nás prioritou, a proto na vás čeká nejen tým specialistů, kteří vědí jak na to a využijí k tomu veškeré svoje dovednosti a zkušenosti, ale i profesionální zázemí, díky kterému vznikne váš originální e-shop. K tomu, aby váš e-shop vyšel na světlo a stal se součástí e-commerce trhu, využijeme veškeré naše moderní prostředky.

Vlastní grafické studio Vám připraví webdesign na míru. Samotné srdce e-shopu tvoří platforma Woocommerce, která je motorem až 28 % e-shopů ve světě. Nebo vytvoříme e-shop také na platformě Shoptet. A abyste v tom nezůstali sami ani po předání hotového e-shopu, tak můžete využívat naši technickou podporu či online marketing. Naše služby mohou využít nejen klienti z Brna či blízkého okolí, ale i zájemci ze všech koutů naší republiky.

Co o nás říkají klienti