Tvorba e-shopů Jihlava

Připravíme e-shop na míru vašemu podnikání na platformě WooCommerce či Shoptet.
E-shop od nás vám otevře bránu do světa e-commerce.

Jak uspět na e-commerce trhu při tak velké konkurenci jako je zde dnes? Jedině s moderním a kvalitní e-shopem, kde vaši zákazníci snadno a hlavně rychle nejdou vše co hledají.

Nakupování na internetu se totiž těší velké oblibě snad u všech generací. Tak nebuďte pozadu a využijte služby ImperialMedia – tvorba eshopu Jihlava. Připravíme vám e-shop na míru přesně podle vašich představ.

Na čem fungují naše e-shopy

 

Internetový obchod lze technicky postavit na velkém množství platforem, které se liší nabízenými funkcemi, možnostmi přizpůsobení, cenou a v neposlední řadě „vhodností“ pro konkrétní e-shop. Abychom vás nezahltili technickými termíny a pojmy, vybrali jsme dvě platformy, na kterých lze většinu e-shopů spolehlivě vytvořit.

Proč svěřit tvorbu e-shopu nám

  • Rozumíme e-shopům z pohledu tvůrce, provozovatele i zákazníka
  • Víme, jak zajistit, aby internetový obchod generoval zisk
  • Kvalitní UX je základ
  • Více než 13 let zkušeností a 300 realizovaných webů
  • Poskytujeme technickou podporu, v rámci níž Vám pomůžeme s řešením jakýchkoli problémů
  • Napojíme e-shop na Váš účetní / ERP systém

Naše cesta k úspěšnému e-shopu

Analýza

Na společné schůzce projdeme současné řešení, sepíšeme vaše požadavky a očekávání a zanalyzujeme potenciál e-shopu.

Návrh řešení

Vybereme pro vás konkrétní e-shopovou platformu, doporučíme rozšiřující moduly a navrhneme strukturu webu.

Realizace

Navrhneme konkrétní podobu e-shopu, implementujeme rozšiřující moduly, naprogramujeme funkcionality na míru a případně napojíme e-shop na váš účetní / ERP systém.

Marketing

Zajistíme efektivní online marketing, díky čemuž váš nový e-shop zviditelníme a přivedeme vám nové zákazníky.

Pokud firma či společnost nemá vlastní web či e-shop, skoro jako by neexistovala. Dnes je potřeba o sobě dávat zákazníků nepřetržitě vědět. V tom vám může pomoci tvorba e-shopu Jihlava. Rádi vám vytvoříme krásný, nový a hlavně funkční e-shop, kde se zákazníci jen pohrnou. Postará se o vás tým specialistů, který má s tvorbou e-shopů dlouholeté zkušenosti.

E-shopy vytváříme v zázemí vlastního moderního grafického a webového studia. Srdce našich e-shopů tvoříme na platformě Woocommerce, která je motorem až 28 % e-shopů ve světě a také na platformě Shoptet. Naše práce je založena na jedinečnosti, originalitě a individuálním přístupu ke klientům.

Předáním hotového e-shopu nemusí naše spolupráce končit. Nabízíme také technickou podporu či online marketing. Určitě v tom nezůstanete sami.

Důkazem naší dobře odvedené práce jsou spokojení klienti napříč celým územím České republiky, takže pokud nejste z okolí Jihlavy, vůbec to nevadí. Naše služby jsou pro všechny.

Co o nás říkají klienti