Tvorba e-shopů Liberec

Připravíme e-shop na míru vašemu podnikání na platformě WooCommerce či Shoptet.
E-shop od nás vám otevře bránu do světa e-commerce.

Mít vlastní e-shop je pro společnost velké plus. V dnešní době je tento způsob nakupování využíván stále více zákazníky každého věku. Tak neztrácejte čas a staňte se součástí e-commerce trhu. Umožněte tak svým zákazníkům nakupovat pohodlně a rychle.

 

ImperialMedia – tvorba e-shopu Liberec nabízíme kompletní služby pod jednou střechou. Takže nemusíte ztrácet čas hledáním různých agentur, u máte vše na jenom místě.

Na čem fungují naše e-shopy

 

Internetový obchod lze technicky postavit na velkém množství platforem, které se liší nabízenými funkcemi, možnostmi přizpůsobení, cenou a v neposlední řadě „vhodností“ pro konkrétní e-shop. Abychom vás nezahltili technickými termíny a pojmy, vybrali jsme dvě platformy, na kterých lze většinu e-shopů spolehlivě vytvořit.

Proč svěřit tvorbu e-shopu nám

  • Rozumíme e-shopům z pohledu tvůrce, provozovatele i zákazníka
  • Víme, jak zajistit, aby internetový obchod generoval zisk
  • Kvalitní UX je základ
  • Více než 13 let zkušeností a 300 realizovaných webů
  • Poskytujeme technickou podporu, v rámci níž Vám pomůžeme s řešením jakýchkoli problémů
  • Napojíme e-shop na Váš účetní / ERP systém

Naše cesta k úspěšnému e-shopu

Analýza

Na společné schůzce projdeme současné řešení, sepíšeme vaše požadavky a očekávání a zanalyzujeme potenciál e-shopu.

Návrh řešení

Vybereme pro vás konkrétní e-shopovou platformu, doporučíme rozšiřující moduly a navrhneme strukturu webu.

Realizace

Navrhneme konkrétní podobu e-shopu, implementujeme rozšiřující moduly, naprogramujeme funkcionality na míru a případně napojíme e-shop na váš účetní / ERP systém.

Marketing

Zajistíme efektivní online marketing, díky čemuž váš nový e-shop zviditelníme a přivedeme vám nové zákazníky.

Tvorba e-shopu Liberec bude vaším partnerem na cestě k úspěchu. S naší pomocí prorazíte na trhu díky kvalitně vytvořenému e-shopu. Tým specialistů vytvoří nejen poutavý e-shop, ale také takový, který prodává.

V zázemí vlastního moderního grafického studia vznikají veškeré zakázky. Samotné srdce e-shopu tvoří platforma Woocommerce, která je motorem až 28 % e-shopů ve světě. Nebo vytvoříme e-shop také na platformě Shoptet. Zakládáme si na originalitě, jedinečnosti a individuálním přístupu. Díky tomu dokážeme ihned reagovat na veškeré vaše požadavky a připomínky k zakázce.

Předáním hotového e-shopu nemusí naše spolupráce končit. Nabízíme také technickou podporu či online marketing. Určitě v tom nezůstanete sami.

Důkazem naší dobře odvedené práce jsou spokojení klienti napříč celým územím České republiky, takže pokud nejste z okolí Liberce, tak to vůbec nevadí. Naše služby jsou pro všechny.

Co o nás říkají klienti