Menší weby a microsite na DIVI

Agentura - 4. února 2021
Průměrná délka čtení: 3 minuty

Tvorba webových stránek se neustále mění a je přirozené hledat cesty jak rychle, levně a kvalitně zrealizovat prezentaci společnosti nebo služeb, které nabízí. Používat DIVI builder je jednou z nich.

Rychlé a efektivní webovky

Moderní technologie přináší spousty změn snad do každé oblasti a rozhodně stranou nezůstává ani tvorba webových stránek. V současné době existuje mnoho redakčních systémů, které usnadňují práci, ale i zde je třeba vynaložit veškeré dovednosti a cit pro grafiku, aby stránky byly efektivní a naplnily svoji podstatu, pro kterou byly vytvořeny. Jedním z nástrojů, který je značně rozšířen a využívá jej momentálně více než 1,8 milionu webových stránek, z čehož více než deset tisíc v česku, je DIVI builder.

Jedná se o skvělý nástroj, který je intuitivní a naprosto přehledný, díky čemuž je práce v něm velmi snadná a rychlá. Není zapotřebí složitého programování – uživatelské rozhraní je přívětivé a drobné úpravy mohou provádět i osoby, které nejsou technicky založené. Principem fungování je využívání WYSIWIG rozhrání, které je velmi intuitivní a je provázáno drag-and-drop technologií, které je dnes velmi častá a hojně využívaná napříč webovými prohlížeči a aplikacemi. Díky jednoduchému rozhraní je nám umožněno velmi rychle editovat texty, nahrávat obrázky nebo měnit jednotlivé elementy pomocí pár kliknutí. Propojením elementů vytvořených v grafickém studiu na míru je tak možnost vytvářet originální webdesign i za pomocí builderů.

Když se skutečně ví, jak s DIVI buildrem pracovat, tak se webovky dají vytvořit rychle, s moderním vzhledem a navíc s rychlejším načtením, což potěší rozhodně jak klienta, tak návštěvníky či zákazníky. Rozhodně se nejedná o nějakou předplacenou šablonu, ta by neuměla předvést tak unikátní grafické prvky a obsah jako tento nástroj.

Díky přítomnosti samotného builderu, který je formou pluginu nainstalovaný přímo na wordpressu, je možná editace kdykoliv a kdekoliv máme notebook nebo tablet a připojení k internetu. Nejedná se o žádnou aplikaci, kterou musíme mít nainstalovanou v PC. Veškeré úpravy fungují online na bázi klasického uložení. Díky builderu je velmi jednoduché provádět aktualizace a úpravy na vašem webu, což je velmi důležité, protože je nutné, aby měl zákazník vždy ty nejaktuálnější informace, jaké mu můžete poskytnout.

Podpora

Co se týká samotné podpory poskytovatele builderu, je přístup z jejich strany velmi profesionální. Každý měsíc vycházejí aktualizace, které opravují chyby v předchozích verzích a implementují vylepšení, které doporučují uživatelé.

 

Divi builder přináší výhody:

  • Tvoří se zde stránky v reálném zobrazení (WYSIWYG).
  • Ihned je vidět výsledná podoba.
  • Malá časová náročnost na vytvoření webové stránky.
  • Stačí ovládat WordPress a práce půjde pěkně od ruky.
  • Úspora finanční investice.
  • Rozhraní umožňuje vytváření e-shopů

Pokud by někoho z vás zaujala tato možnost vytvoření efektivních a produktivních webových stránek, tak by jste určitě měli kontaktovat specialisty, pro které je tvorba webových stránek denním chlebem. Navíc zajistí technickou podporu a v podstatě odvedou komplexní práci zahrnující grafické práce, prezentaci, marketing na míru a mnoho dalších benefitů.

 

Realizované projekty:

www.monitoruj.cz

www.medipro.cz

www.timpex-eco.cz

www.vytvorsnamitym.cz

Další ukázky našich referencí najde zde.

Autor: Michael Šopík