Menší weby a microsite na DIVI

Agentura - 4. února 2021
Průměrná délka čtení: 3 minuty

Tvorba webových stránek se neustále mění a je přirozené hledat cesty jak rychle, levně a kvalitně zrealizovat prezentaci společnosti nebo služeb, které nabízí. Používat DIVI builder je jednou z nich.

Rychlé a efektivní webovky

Moderní technologie přináší spousty změn snad do každé oblasti a rozhodně stranou nezůstává ani tvorba webových stránek. V současné době existuje mnoho redakčních systémů, které usnadňují práci, ale i zde je třeba vynaložit veškeré dovednosti a cit pro grafiku, aby stránky byly efektivní a naplnily svoji podstatu, pro kterou byly vytvořeny. Jedním z nástrojů, který je značně rozšířen a využívá jej momentálně více než 1,8 milionu webových stránek, z čehož více než deset tisíc v česku, je DIVI builder.

Jedná se o skvělý nástroj, který je intuitivní a naprosto přehledný, díky čemuž je práce v něm velmi snadná a rychlá. Není zapotřebí složitého programování – uživatelské rozhraní je přívětivé a drobné úpravy mohou provádět i osoby, které nejsou technicky založené. Principem fungování je využívání WYSIWIG rozhrání, které je velmi intuitivní a je provázáno drag-and-drop technologií, které je dnes velmi častá a hojně využívaná napříč webovými prohlížeči a aplikacemi. Díky jednoduchému rozhraní je nám umožněno velmi rychle editovat texty, nahrávat obrázky nebo měnit jednotlivé elementy pomocí pár kliknutí. Propojením elementů vytvořených v grafickém studiu na míru je tak možnost vytvářet originální webdesign i za pomocí builderů.

Když se skutečně ví, jak s DIVI buildrem pracovat, tak se webovky dají vytvořit rychle, s moderním vzhledem a navíc s rychlejším načtením, což potěší rozhodně jak klienta, tak návštěvníky či zákazníky. Rozhodně se nejedná o nějakou předplacenou šablonu, ta by neuměla předvést tak unikátní grafické prvky a obsah jako tento nástroj.

Díky přítomnosti samotného builderu, který je formou pluginu nainstalovaný přímo na wordpressu, je možná editace kdykoliv a kdekoliv máme notebook nebo tablet a připojení k internetu. Nejedná se o žádnou aplikaci, kterou musíme mít nainstalovanou v PC. Veškeré úpravy fungují online na bázi klasického uložení. Díky builderu je velmi jednoduché provádět aktualizace a úpravy na vašem webu, což je velmi důležité, protože je nutné, aby měl zákazník vždy ty nejaktuálnější informace, jaké mu můžete poskytnout.

Lidé pracující na počítači, tabletu, vytvářejí weby a microsite na DIVI

Podpora

Co se týká samotné podpory poskytovatele builderu, je přístup z jejich strany velmi profesionální. Každý měsíc vycházejí aktualizace, které opravují chyby v předchozích verzích a implementují vylepšení, které doporučují uživatelé.

 

Divi builder přináší výhody:

  • Tvoří se zde stránky v reálném zobrazení (WYSIWYG).
  • Ihned je vidět výsledná podoba.
  • Malá časová náročnost na vytvoření webové stránky.
  • Stačí ovládat WordPress a práce půjde pěkně od ruky.
  • Úspora finanční investice.
  • Rozhraní umožňuje vytváření e-shopů

Pokud by někoho z vás zaujala tato možnost vytvoření efektivních a produktivních webových stránek, tak by jste určitě měli kontaktovat specialisty, pro které je tvorba webových stránek denním chlebem. Navíc zajistí technickou podporu a v podstatě odvedou komplexní práci zahrnující grafické práce, prezentaci, marketing na míru a mnoho dalších benefitů.

 

Realizované projekty:

www.monitoruj.cz

www.medipro.cz

www.timpex-eco.cz

www.vytvorsnamitym.cz

Další ukázky našich referencí najde zde.

Autor: Michael Šopík