Feed Image Editor – vylepšete obrázky produktů a získejte maximum z kampaní na sociálních sítích

Agentura - 15. září 2022
Průměrná délka čtení: 3 minuty

Aplikace Feed Image Editor od Mergada umožňuje chytře vylepšit obrázky v produktových reklamách. To vám může pomoci navýšit prokliky na e-shop, protože obrázky jsou atraktivnější a můžete do nich přidávat různé slevové kódy a akce. Na úpravu obrázků ve Feed Image Editoru navíc nepotřebujete ani grafika. Vybírat můžete z předem vytvořených šablon nebo si udělat svou vlastní přímo v editoru. Rozhodně je lepší obrázky ozvláštnit grafickými prvky a upoutat tak pozornost zákazníků, než mít čistě bílé pozadí, které je nudné a fádní. A co vše vám tato skvělá aplikace tedy nabízí? Čtěte dál a dozvíte se to.

Feed Image Editor

Grafické úpravy

Editor nabízí velké množství funkcí a jednou z nich je přidání grafických prvků. Je možné vybírat z předpřipravených tvarů nebo nahrát vlastní logo a jiné obrázky. Vše lze upravit do vlastních barev značky a přidávat různé efekty. K produktu se dá přidat množství různých štítků (2D i 3D), bublin, koleček a dalších prvků, které udělají pozadí mnohem atraktivnější. V nabídce jsou také předpřipravené samolepky např. na Black Friday, Vánoce nebo třeba tematicky podle ročních období a mnoho dalších.

Formát obrázku

Podle toho, na který kanál je vaše reklama zaměřená, si můžete vybrat správný formát. Jeho výběr je důležitý proto, aby se obrázky zobrazovaly ve správném tvaru, bez deformací a oříznutých částí.

Odstranění pozadí

Aplikace Feed Image Editor, mimo přidávání grafických prvků, umožňuje odstranění pozadí obrázku. S využitím funkce strojového učení je možné z obrázku jednoduše a automaticky odstranit nevhodné pozadí. Nahradit ho pak můžete vytvořením vlastního podle vašich představ.

Odstranění vodoznaků

Vodoznaky v produktovém feedu zajisté nikdo nechce. Aplikace Feed Image Editor je umí jednoduše odstranit. Stačí vodoznak označit a funkce ho nechá zmizet. Takto lze z obrázků odstranit například i nápisy nebo jiné prvky.

Lepší rozlišení

V případě, že jsou obrázky ve feedu nekvalitní, je možné jejich rozlišení zlepšit na jeden klik. Funkce Upscale zvětší rozměry malých obrázků a prostřednictvím umělé inteligence jim dodá potřebný výsledný tvar. Rozmazané a nekvalitní obrázky totiž nic neprodají a Feed Image Editor poskytuje jedinečnou možnost tyto nedokonalosti eliminovat.

Feed Image Editor

V ImperialMedia používáme Mergado velmi často, proto jsme se stali nejen jeho certifikovaným, ale také stříbrným partnerem. Pokud si s Mergadem a Feed Image editorem nevíte rady, nebo nastavení prostě chcete nechat na profesionálech a nemít se zakládáním účtu či nastavením feedu starosti, jednoduše to můžete celé nechat na nás. Postaráme se o nastavení XML feedu i pozadí ve Feed Image Editoru, a to přesně podle vašich představ.

Pokud tedy potřebujete pomoci s tvorbou nebo správou webových stránek, e-shopu či sociálních sítí, určitě se na nás neváhejte obrátit.

Autor: Denisa Klimešová