CLEANCAT s.r.o.

Společnost HPF CleanCat byla založena v roce 1997 pracovníky zabývajícími se úklidovými pracemi ve vedoucích funkcích u zahraniční firmy od roku 1991. CleanCat je významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody, banky nebo hotely. Kromě úklidu se zabývá i celou řadou dalších činností – od údržby zeleně přes bezpečnostní služby až po správu budov.

Služby poskytuje v rámci celé České republiky, s důrazem na území Moravskoslezského kraje a přilehlé příhraniční průmyslové oblasti Žiliny či Pováží na území Slovenska.

Cílem spolupráce se společností ImperialMedia bylo vytvoření všech grafických prvků souvisejících se změnou názvu naší společnosti. Navrhli a vytvořili nové logo, grafický manuál i prezentační materiály pro naše obchodníky. Jejich zaměstnanci prokazují vysokou odbornost a proklientský přístup. Oceňujeme zejména předkládání řady variantních řešení. Tato pružná a aktivní spolupráce nakonec vedla k vytvoření jednotného vizuálního stylu značky CLEANCAT.

Bc. Irena Reitermanová Personální a mzdová ředitelka

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.