Návrh loga CLEANCAT s.r.o.

Služby: Tvorba loga

Zadání

Společnost HPF CleanCat s.r.o. nás oslovila s požadavkem na tvorbu nové vizuální identity společnosti CLEANCAT s.r.o. a celé jejich skupiny. Do ní patří např. společnosti CORA PLUS s.r.o. či ESSAT CZ s.r.o. Tvorba vizuální identity obsahovala rebranding loga, tvorbu grafického manuálu a vizuálního stylu, který zahrnuje tiskoviny, polepy aut apod.

Řešení

Pro společnost HPF CleanCat s.r.o. jsme vytvořili novou moderní vizuální identitu ve spolupráci s kreativcem Zdeňkem Mikešem. Nejprve jsme provedli lehkou modernizaci původního loga, avšak během realizace jsme dospěli k tomu, že bude lepší vytvořit celou novou vizuální identitu firmy. Byla nastavena moderní barevnost, kde zelená symbolizuje a více vyjadřuje ekologii firmy. Logo bylo vytvořeno tak, aby odpovídalo dnešním standardům, nyní je čisté, přehledné a moderní. Navíc podle něj byly navrhnuty také loga pro dceřiné společnosti firmy.

Reference klienta

Cílem spolupráce se společností ImperialMedia bylo vytvoření všech grafických prvků souvisejících se změnou názvu naší společnosti. Navrhli a vytvořili nové logo, grafický manuál i prezentační materiály pro naše obchodníky. Jejich zaměstnanci prokazují vysokou odbornost a proklientský přístup. Oceňujeme zejména předkládání řady variantních řešení. Tato pružná a aktivní spolupráce nakonec vedla k vytvoření jednotného vizuálního stylu značky CLEANCAT.

Bc. Irena Reitermanová Personální a mzdová ředitelka

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.