Tvorba e-shopů Pardubice

Připravíme e-shop na míru vašemu podnikání na platformě WooCommerce či Shoptet.
E-shop od nás vám otevře bránu do světa e-commerce.

Pokud chcete prorazit s produktem či službou na trhu, tak internet je skvělým řešením. Mnoho lidí v dnešní době využívá nakupování přes internet více než chození do kamenných obchodů. Tak nezaostávejte za tímto trendem moderní doby a nechte si vytvořit profesionálně zpracovaný e-shop, který nejen prodává, ale také navýší vaše zisky a zjednoduší práci při komunikaci s klienty.

Vložte důvěru v ImperialMedia – tvorba e-shopu Pardubice. My vše uděláme za vás, postačí nám pouze vaše vize a představa.

Na čem fungují naše e-shopy

 

Internetový obchod lze technicky postavit na velkém množství platforem, které se liší nabízenými funkcemi, možnostmi přizpůsobení, cenou a v neposlední řadě „vhodností“ pro konkrétní e-shop. Abychom vás nezahltili technickými termíny a pojmy, vybrali jsme dvě platformy, na kterých lze většinu e-shopů spolehlivě vytvořit.

Proč svěřit tvorbu e-shopu nám

  • Rozumíme e-shopům z pohledu tvůrce, provozovatele i zákazníka
  • Víme, jak zajistit, aby internetový obchod generoval zisk
  • Kvalitní UX je základ
  • Více než 13 let zkušeností a 300 realizovaných webů
  • Poskytujeme technickou podporu, v rámci níž Vám pomůžeme s řešením jakýchkoli problémů
  • Napojíme e-shop na Váš účetní / ERP systém

Naše cesta k úspěšnému e-shopu

Analýza

Na společné schůzce projdeme současné řešení, sepíšeme vaše požadavky a očekávání a zanalyzujeme potenciál e-shopu.

Návrh řešení

Vybereme pro vás konkrétní e-shopovou platformu, doporučíme rozšiřující moduly a navrhneme strukturu webu.

Realizace

Navrhneme konkrétní podobu e-shopu, implementujeme rozšiřující moduly, naprogramujeme funkcionality na míru a případně napojíme e-shop na váš účetní / ERP systém.

Marketing

Zajistíme efektivní online marketing, díky čemuž váš nový e-shop zviditelníme a přivedeme vám nové zákazníky.

Pokud hledáte odborníky, kteří rozumí potřebám zákazníků, tak jste na správné adrese. Tým specialistů přizpůsobí e-shop přesně vašim představám.
Tak si nechte vytvořit dobře zpracovaný e-shop profesionály. Je to skvělá investice do budoucna.

Veškeré zakázky vznikají v zázemí vlastního moderního grafického studia. Samotné srdce e-shopu tvoří platforma Woocommerce, která je motorem až 28 % e-shopů ve světě a také na platformě Shoptet. Originalita a profesionalita je u nás na prvním místě, takže se můžete spolehnout na opravdu poutavý e-shop, který nejen prodává, ale budete díky němu o krok před konkurencí.

Své klienty si hýčkáme, proto nabízíme komplexní služby pod jednou střechou. Navrhneme vám jak jedinečný design, ale také pomůžeme se správou e-shopu.

E-shopy na míru nabízíme po celém území České republiky, takže nezáleží, z jaké části republiky pocházíte. Služba tvorba e-shopu Pardubice je opravdu pro všechny.

Co o nás říkají klienti