Tvorba e-shopů Karlovy Vary

Připravíme e-shop na míru vašemu podnikání na platformě WooCommerce či Shoptet.
E-shop od nás vám otevře bránu do světa e-commerce.

Lidé si v dnešní době dopřávají větší komfort a pohodlí. Proto je internet jedním z nejpoužívanějších míst pro vyhledávání a nákup produktů či služeb. A ještě aby ne. Komu by se chtělo čekat v řadách v obchodech, když je na výběr pohodlnější možnost nákupu? Tak nezaostávejte za tímto trendem moderní doby a nechte si vytvořit profesionálně zpracovaný e-shop.

Který nejen prodává, ale také navýší vaše zisky a zjednoduší práci při komunikaci s klienty.

V ImperialMedia – tvorba e-shopu Karlovy Vary vám ukážeme, jak využít sílu internetu a společnými silami efektivně rozjedeme poutavý e-shop, do kterého se zákazníci budou rádi vracet.

Na čem fungují naše e-shopy

 

Internetový obchod lze technicky postavit na velkém množství platforem, které se liší nabízenými funkcemi, možnostmi přizpůsobení, cenou a v neposlední řadě „vhodností“ pro konkrétní e-shop. Abychom vás nezahltili technickými termíny a pojmy, vybrali jsme dvě platformy, na kterých lze většinu e-shopů spolehlivě vytvořit.

Proč svěřit tvorbu e-shopu nám

  • Rozumíme e-shopům z pohledu tvůrce, provozovatele i zákazníka
  • Víme, jak zajistit, aby internetový obchod generoval zisk
  • Kvalitní UX je základ
  • Více než 13 let zkušeností a 300 realizovaných webů
  • Poskytujeme technickou podporu, v rámci níž Vám pomůžeme s řešením jakýchkoli problémů
  • Napojíme e-shop na Váš účetní / ERP systém

Naše cesta k úspěšnému e-shopu

Analýza

Na společné schůzce projdeme současné řešení, sepíšeme vaše požadavky a očekávání a zanalyzujeme potenciál e-shopu.

Návrh řešení

Vybereme pro vás konkrétní e-shopovou platformu, doporučíme rozšiřující moduly a navrhneme strukturu webu.

Realizace

Navrhneme konkrétní podobu e-shopu, implementujeme rozšiřující moduly, naprogramujeme funkcionality na míru a případně napojíme e-shop na váš účetní / ERP systém.

Marketing

Zajistíme efektivní online marketing, díky čemuž váš nový e-shop zviditelníme a přivedeme vám nové zákazníky.

Pokud hledáte odborníky, kteří rozumí potřebám zákazníků, tak jste na správné adrese. Tým specialistů přizpůsobí e-shop přesně vašim představám a vytvoří zázemí pro internetový obchod vašich produktů. Díky profesionálnímu a individuálnímu přístupu dokážeme ihned reagovat na všechny vaše požadavky. Důkazem úspěchů je řada spokojených klientů napříč celým územím České republiky, kteří se dlouhodobě spoléhají na naše odborníky.

Komplexní služby pod jednou střechou. Od designu přes správu až po online marketing. Vlastní grafické studio vám připraví webdesign na míru. Samotné srdce e-shopu tvoří platforma Woocommerce, která je motorem až 28 % e-shopů ve světě. Nebo vytvoříme e-shop také na platformě Shoptet.

Působíme nejen v Karlových Varech, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Co o nás říkají klienti