Tvorba e-shopů České Budějovice

Připravíme e-shop na míru vašemu podnikání na platformě WooCommerce či Shoptet.
E-shop od nás vám otevře bránu do světa e-commerce.

Internet poskytuje skvělou příležitost k tomu, jak prorazit s prodejem produktů na trhu. Proto je jedním z nejpoužívanějších míst pro vyhledávání a nákup produktů či služeb. A jelikož lidé chtějí větší pohodlí a komfort, tak služby internetu využívají v dnešní době opravdu častěji než návštěvy kamenných obchodů.

Neztrácejte čas a nechte si vytvořit dobře zpracovaný e-shop profesionály. Je to skvělá investice do budoucna. Vložte důvěru v ImperialMedia – tvorba e-shopu České Budějovice a získejte přední místa na e-commerce trhu.

Na čem fungují naše e-shopy

 

Internetový obchod lze technicky postavit na velkém množství platforem, které se liší nabízenými funkcemi, možnostmi přizpůsobení, cenou a v neposlední řadě „vhodností“ pro konkrétní e-shop. Abychom vás nezahltili technickými termíny a pojmy, vybrali jsme dvě platformy, na kterých lze většinu e-shopů spolehlivě vytvořit.

Proč svěřit tvorbu e-shopu nám

  • Rozumíme e-shopům z pohledu tvůrce, provozovatele i zákazníka
  • Víme, jak zajistit, aby internetový obchod generoval zisk
  • Kvalitní UX je základ
  • Více než 13 let zkušeností a 300 realizovaných webů
  • Poskytujeme technickou podporu, v rámci níž Vám pomůžeme s řešením jakýchkoli problémů
  • Napojíme e-shop na Váš účetní / ERP systém

Naše cesta k úspěšnému e-shopu

Analýza

Na společné schůzce projdeme současné řešení, sepíšeme vaše požadavky a očekávání a zanalyzujeme potenciál e-shopu.

Návrh řešení

Vybereme pro vás konkrétní e-shopovou platformu, doporučíme rozšiřující moduly a navrhneme strukturu webu.

Realizace

Navrhneme konkrétní podobu e-shopu, implementujeme rozšiřující moduly, naprogramujeme funkcionality na míru a případně napojíme e-shop na váš účetní / ERP systém.

Marketing

Zajistíme efektivní online marketing, díky čemuž váš nový e-shop zviditelníme a přivedeme vám nové zákazníky.

Chcete prorazit na trhu s prodejem produktů, ale nevíte, jak na to? Tak to jste na správné adrese. Náš tým specialistů vkládá do zakázek své bohaté zkušenosti společně s potřebami a představami zákazníků. Vytvoří poutavý e-shop přesně na míru vašemu podnikání, který nejen podává, ale také navýší vaše zisky. Pro zákazníky to bude místo, kde se budou s radostí vracet a opakovaně nakupovat.

Rádi si své klienty hýčkáme, proto nabízíme komplexní služby pod jednou střechou. Od designu přes správu až po online marketing.

Díky profesionálnímu a individuálnímu přístupu dokážeme ihned reagovat na všechny vaše požadavky. Sdělte nám svou představu a tvorba e-shopu České Budějovice, na platformě Woocommerce nebo Shoptet, vytvoří originální a úspěšný e-shop.

Důkazem kvality našich zakázek jsou spokojení klienti,  se kterými udržujeme dlouhodobou spolupráci.

Působíme nejen v Českých Budějovicích, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Co o nás říkají klienti