Webový portál ALTECH

Zadání

Po úspěšné realizaci webů dceřiné společnosti ARES na Slovensku, jsme vyhráli výběrové řízení na realizaci webu pro mateřskou společnost. Cílem bylo web celkově inovovat, zjednodušit navigaci, vyjíždějí menu a připravit responzivní design pro pohodlné prohlížení na mobilních zařízeních.

Řešení

Web jsme připravili v krátkém období jeden a půl měsíce tak, aby se stihnul před klíčovou prezentační akcí. Navrhli jsme moderní responzivní design, automatizovali propojení newsletteru s MailChimpem. Pro web se připravila sada piktogramů, které komunikuji proč by si měl vybrat koncový zákazník ALTECH pro spolupráci. Tyto piktogramy se poté aplikovaly do prospektů. Byla předělána celá struktura webu s cílem zjednodušit návštěvníkům navigaci.

Reference klienta

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA MARKETING A PR

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.