ALTECH, spol. s r.o

Altech, spol. s r.o. vznikla v dubnu roku 1992. Je česká společnost, která se od počátku své existence zabývá návrhem, výrobou a prodejem kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro imobilní osoby. Specializuje se obzvlášť na šikmé zvedací plošiny, svislé zdvihací plošiny a schodišťové sedačky pro seniory. Vlastní výrobu těchto produktů rozšiřuje o dovoz zahraničních výrobků (např. špičkové stropní zvedací systémy Guldmann) a o poradenství v otázkách bezbariérovosti. Úzce spolupracuje s externími spolupracovníky z řad imobilních občanů.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR

Vybrané realizace

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.