Vizuální styl společnosti Besta-Z

Zadání

Za úkol jsme dostali připravit novou vizuální identitu společnosti Besta-Z. Hlavním požadavkem firmy byla tvorba nového loga, šablon pro firemní písemnosti a nakonec nový web společnosti.

Řešení

Na základě jednání jsme připravili plán modernizace společnosti. Připravili jsme nové logo, aby symbolizovalo společnost jako komplexní firmu, které ve své oblasti pomůže svým zákazníkům od A do Z. Následně jsme pak připravili grafický manuál, určili jsme font, logo doplnili o další grafické prvky a připravili šablony pro firemní písemnosti pro jednotnou vizuální identitu. Na závěr tvorby nové identity jsme připravili webovou prezentaci, u které jsme vyšli z připravených materiálů a dotvořili tak komplexní vizuální styl společnosti.

Reference klienta

Dobrý den, naše webové stránky byly zastaralé, nezabezpečené, potřebovali jsme obnovu. Naše představa pro nové webové stránky – přehledná vizualizace, dobré reference a rychlá reakce na požadavky naší firmy. Po zadání ve vyhledávači mě zaujaly stránky společnosti ImperialMedia a po telefonickém rozhovoru s panem Vašulkou jsem se rozhodnul pro novou webovou prezentaci a zpracování grafického návrhu. Rychle fungující rozhraní a samotný web je jen závěr perfektní spolupráce, která vedla od společného vytvoření návrhu, přes termínově přesnou realizaci až ke vstřícnému zaškolení a spuštění stránek. Spuštění se webových stránek mělo okamžitou odezvu u stávajících partnerů i získání nových zakázek. Pan Vašulka vždy dokázal profesionálně a rychle reagovat. Vřele doporučujeme.

Radovan Mikulka Managing Director

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.