Besta-Z a.s.

Společnost Besta-Z a.s. se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí včetně opláštění. Zaměřuje se rovněž na demontáž, přesuny a následnou montáž těžkých a nadrozměrných technologií včetně elektroinstalace, médií a potřebných revizí. Vyrábí speciální manipulační stroje, s využitím naší konstrukční kanceláře, včetně kompletní elektroinstalace a potřebného SW.

Dobrý den, naše webové stránky byly zastaralé, nezabezpečené, potřebovali jsme obnovu. Naše představa pro nové webové stránky – přehledná vizualizace, dobré reference a rychlá reakce na požadavky naší firmy. Po zadání ve vyhledávači mě zaujaly stránky společnosti ImperialMedia a po telefonickém rozhovoru s panem Vašulkou jsem se rozhodnul pro novou webovou prezentaci a zpracování grafického návrhu. Rychle fungující rozhraní a samotný web je jen závěr perfektní spolupráce, která vedla od společného vytvoření návrhu, přes termínově přesnou realizaci až ke vstřícnému zaškolení a spuštění stránek. Spuštění se webových stránek mělo okamžitou odezvu u stávajících partnerů i získání nových zakázek. Pan Vašulka vždy dokázal profesionálně a rychle reagovat. Vřele doporučujeme.

Radovan Mikulka Managing Director

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.