Návrh loga Feroza

Služby: Tvorba loga

Zadání

Společnost působící od počátku 90. let v oboru výroby a montáže ocelových konstrukcí neměla jasně definovanou základní firemní identitu. Klient měl zájem o vytvoření nového loga pro podtrhnutí dlouholetého fungování na trhu. Požadavkem bylo vytvoření moderního jednoduše čtivého loga technického rázu.

Řešení

Na základě briefu požadavků klienta grafické studio zapracovalo několik návrhů. Tyto návrhy jsme na osobním setkání odprezentovali klientovi s výkladem myšlenek ztvárnění. Finální návrh zvítězil v podobě jednoduchého technického nápisu jména společnosti s piktogramem. V grafice piktogramu je zapracováno 2x počáteční písmeno společnosti „F“, s tím, že druhé „F“ je vertikálně převráceno. Společně tento znak tvoří pevnou konstrukci, která v logotypu prezentuje obor společnosti. Po finálním odsouhlasení podoby logotypu následovalo zpracování grafického manuálu.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.