FEROZA, s.r.o.

Založení firmy se datuje k 3. 12. 1992. Předmětem podnikání byla především drobná zámečnická výroba a výroba transportních, manipulačních prostředků pro výrobce izolačních dvojskel, výrobce plastových, hliníkových a dřevěných euro oken nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí (především Rakousko, Německo, Slovensko).
Zámečnická výroba se postupem času začala rozvíjet. Kromě výroby drobných zámečnických výrobků, transportních a manipulačních prostředků pro výrobce izolačních dvojskel a oken, firma začala vyrábět komplexnější celky a ocelové konstrukce nejen pro stavební a technologickou výrobu, ale i komplexní halové objekty.

Od roku 1994 působí firma ve vlastních výrobních prostorách v průmyslovém areálu v Otrokovicích. V současnosti je schopna realizovat jakoukoliv ocelovou popř. zámečnickou konstrukci dle přání zákazníků. Firma je certifikována pro výrobu o montáže ocelových konstrukcí.

Vybrané realizace

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.