Naturalinky

Zadání

Klient se místo tradiční novoročenky rozhodl, že pošle originální produkt, který byl vymyšlený speciálně na konec roku. Šlo o ručně vyráběné pralinky s náplní klientova produktu, a to zeleného ječmene.

Řešení

Připravili jsme několik grafických návrhů, ze kterého se jeden dopracoval. Součástí řešení byl také návrh makety, focení produktů a celková kreativita.

Reference klienta

S reklamní agenturou ImperialMedia s.r.o. pracuje naše společnost TOPNATUR s.r.o. necelý rok. Za tuto krátkou dobu jsme však poznali, že se jedná o agenturu s profesionálním přístupem k zákazníkovi. Kreativní řešení jednotlivých zakázek jsou rozmanitá a vybrané řešení jsou ve velmi rychlém časovém úseku rozpracována dle požadavků zákazníka. Nejprve jsme se společností ImperialMedia realizovali nové, kompletní webové stránky naší společnosti, v současné době pro nás tato reklamní agentura připravuje celkový obalový materiál, reklamní předměty a tiskoviny. Na spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti jednání, férových cen a osobního přístupu.

Ing. Lumír Zakravač VÝKONNÝ ŘEDITEL

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.