TOPNATUR s.r.o.

TOPNATUR s.r.o. od roku 1996 působí na potravinářském trhu, jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. Výroba a distribuce sušených rostlinných nápojů (sojové mléko, ovesné mléko, kokosové mléko apod.), výrobky pro zdravá střeva a zažívání a tzv. zelené potraviny. Firma je kooperačním partnerem pro jednoho z nejvýznamnějších producentů probiotických preparátů na světě Probiotics International Ltd. z Velké Británie.

S reklamní agenturou ImperialMedia s.r.o. pracuje naše společnost TOPNATUR s.r.o. necelý rok. Za tuto krátkou dobu jsme však poznali, že se jedná o agenturu s profesionálním přístupem k zákazníkovi. Kreativní řešení jednotlivých zakázek jsou rozmanitá a vybrané řešení jsou ve velmi rychlém časovém úseku rozpracována dle požadavků zákazníka. Nejprve jsme se společností ImperialMedia realizovali nové, kompletní webové stránky naší společnosti, v současné době pro nás tato reklamní agentura připravuje celkový obalový materiál, reklamní předměty a tiskoviny. Na spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti jednání, férových cen a osobního přístupu.

Ing. Lumír Zakravač VÝKONNÝ ŘEDITEL

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.