Branding nové společnosti

Zadání

Vzhledem k dynamickému a inovativnímu rozvoji vznikly v původní společnosti klienta nové potřeby. Záměrem bylo vytvoření společnosti nové, která by v moderním pojetí navazovala výrobou a zkušenostmi na firmu původní. Na základě referencí a služeb na našich webových stránkách nás klient oslovil do výběrového řízení pro dodavatele marketingových služeb. Zadáním bylo vytvoření nové identity společnosti, nastavení vizuální prezentace a následné komunikace společnosti.

Řešení

Na základě několika osobních setkání jsme s klientem vyspecifikovali jeho představy o nové podobě společnosti. V první fázi bylo potřeba vytvořit nový logotyp společnosti INNOFILM. Po úvodním briefu vzniklo z naší strany několik návrhů, kterým směrem by se nové logo společnosti mělo ubírat. Po prezentaci a vysvětlení těchto nápadů si klient svého „favorita“ vybral a na základě korektur bylo logo dotaženo do finální podoby. Grafický manuál je nezbytnou součástí základní firemní identity. V prvotní fázi proběhlo zapracování nového loga do grafického manuálu. Následně vznikly návrhy vizuálu merkantilních tiskovin a užití loga s doprovodnými prvky v různorodých marketingových materiálech. Dále pro označení nové budovy vznikl požadavek na světelné logo, které by prostory vkusně reprezentovalo. Už v grafickém manuálu bylo logo vsazeno do návrhu budovy. Pro upřesnění zadání jsme realizovali osobní setkání v prostorách nového sídla, zjistili technické možnosti a na základě výměny informací vznikl návrh. Po korekturách a odsouhlasení bylo logo zadáno do výroby a následně instalováno. A jako poslední webové stránky www.innofilm.eu doplnily kompletní prezentaci nové společnosti INNOFILM nejen pro jejich zahraniční partnery, ale i pro veřejnost obecně. Pro usnadnění práce je web postaven na redakčním systému WordPress. Díky tomu si dokáže klient obsah snadno spravovat i sám. Webdesign splňuje kritérium přehlednosti a informativní charakter se zakomponováním technických tabulek, listů a parametrů produktů.

Reference klienta

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali jako dodavatele projektu nové prezentace naší společnosti, protože splnili všechny podmínky zadání výběrového řízení. Cílem byla prezentace nového názvu naší společnosti. Bylo vytvořeno nové logo, včetně jeho realizace ve vnitřních i venkovních prostorách nové výrobní haly, příprava grafického manuálu a návrh nových webových stránek. Jejich návrhy plně vystihovaly naše představy nového způsobu naší prezentace.

Ing. Jiří Vyoral ředitel společnosti

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.