INNOFILM s.r.o.

Innofilm je přední český výrobce samolepících ochranných materiálů. Má dlouholeté zkušenosti s technologií nanášení akrylátových a hotmeltových lepidel na různé typy nosičů s přizpůsobením rozměrů dle požadavků zákazníka. Vizí společnosti je vývoj této technologie a nacházení inovativních řešení v oblasti samolepících materiálů.

Ve svém širokém sortimentu, který se ustálil dlouholetou spoluprací se zákazníky, nabízí Innofilm řadu standardizovaných výrobků. Individuální přístup umožňuje reagovat na speciální požadavky spojené s výrobky a službami poskytovanými touto společností.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali jako dodavatele projektu nové prezentace naší společnosti, protože splnili všechny podmínky zadání výběrového řízení. Cílem byla prezentace nového názvu naší společnosti. Bylo vytvořeno nové logo, včetně jeho realizace ve vnitřních i venkovních prostorách nové výrobní haly, příprava grafického manuálu a návrh nových webových stránek. Jejich návrhy plně vystihovaly naše představy nového způsobu naší prezentace.

Ing. Jiří Vyoral ředitel společnosti

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.