BIO zelené potraviny TOPNATUR

Zadání

Stávající klient nás oslovil pro přípravu etiket zelených doplňků stravy. Zadáním bylo navrhnout atraktivní etiketu, která komunikuje obsah balení ve formě fotografie a navazuje na vizuální styl.

Řešení

Připravili jsme etikety s moderním designem, doplněným o značku bio kvality a razítkem s garancí kvality. Na obalu jsme komunikovali všechny benefity produktu tak, aby zákazník viděl všechny jeho výhody.

Reference klienta

S reklamní agenturou ImperialMedia s.r.o. pracuje naše společnost TOPNATUR s.r.o. necelý rok. Za tuto krátkou dobu jsme však poznali, že se jedná o agenturu s profesionálním přístupem k zákazníkovi. Kreativní řešení jednotlivých zakázek jsou rozmanitá a vybrané řešení jsou ve velmi rychlém časovém úseku rozpracována dle požadavků zákazníka. Nejprve jsme se společností ImperialMedia realizovali nové, kompletní webové stránky naší společnosti, v současné době pro nás tato reklamní agentura připravuje celkový obalový materiál, reklamní předměty a tiskoviny. Na spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti jednání, férových cen a osobního přístupu.

Ing. Lumír Zakravač VÝKONNÝ ŘEDITEL

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.