Reklamní agentura Zlín ImperialMedia

Kdo jsme

Jsme reklamní a digitální agentura s celorepublikovou působností zajišťující komplexní služby v oblasti grafického designu, webu, online marketingu, foto a realizace reklamy. Ve vašem růstu a plnění stanovených cílů vás kompletně podpoří ImperialMedia – reklamní agentura Zlín.

Co klient, to jiné představy, potřeby a požadavky, a právě proto je naší prioritou nejen profesionální, ale i individuální přístup. Reklama Zlín jde ruku v ruce s moderními trendy a připraví pro vás úspěšné projekty a kampaně na míru.

Prioritou je řešit požadavky klientů nejen profesionálně, ale především individuálně.

Pusťte se s námi do spolupráce a získejte spolehlivého partnera, jehož cílem je uspokojit vaše požadavky a pomoci vaší firmě dosáhnout vytyčených cílů. Zkvalitníme prezentaci vaší značky, dobrého jména a pomůžeme vám navýšit zisky.

 

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Zlín

Na jednom místě získáte kompletní služby grafického, webového, foto a video studia a také veškeré služby v oblasti produkce a marketingové komunikace, například správu PPC Zlín.
Získáte agenturu, která vám pomůže kompletně vytvořit marketingové nástroje vedoucí k vytvoření dobrého jména firmy, prezentaci značky, a hlavně hodnoty v podobě zisku. S každým projektem vám pomůže vysoce profesionální tým specialistů, kteří vám nabídnou svoje odborné dovednosti i dlouhodobé zkušenosti.

Co specialista, to zaměření na jinou oblast a díky tomu jsme schopni vyhovět vašim požadavkům a formou profesionální týmové spolupráce dát dohromady dokonalý projekt.

Působíme nejen ve Zlíně, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.