571 117 400

Reklamní agentura Zlín ImperialMedia

Jak vám můžeme pomoci?

Kdo jsme

Jsme reklamní a digitální agenturou s celorepublikovou působností zajišťující komplexní služby v oblasti grafického designu, webu, online marketingu, foto a realizace reklamy.  Ve vašem růstu a plnění stanovených cílů vás kompletně podpoří ImperialMedia – reklamní agentura Zlín.

Co klient, tak to jiné představy, potřeby a požadavky, a právě proto je prioritou nejen profesionální, ale i individuální přístup. Reklama Zlín jde ruka v ruce s moderními trendy a připraví pro vás

úspěšné projekty a kampaně řešené na míru. Prioritou je řešit požadavky klientů nejen profesionálně, ale především individuálně
a tím rozumět obsahu vaší činnosti i vašim potřebám.

Reklamní a digitální agentura ImperialMedia se tak pro vaši společnost stane dlouhodobým partnerem, který udělá všechno proto, aby byly splněné stanovené cíle, které přinesou požadovaný úspěch a zisk.

 

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Zlín

Na jednom místě získáte kompletní služby grafického, webového, foto a video studia a také veškeré služby v oblasti produkce a marketingové komunikace, například správu PPC Zlín.
Získáte tak agenturu, která vám pomůže kompletně vytvořit marketingové nástroje vedoucí k vytvoření dobrého jména firmy, prezentace značky, a hlavně hodnoty v podobě zisku. S každým projektem vám pomůže vysoce profesionální tým specialistů, kteří vám nabídnou svoje odborné dovednosti i dlouhodobé zkušenosti.

Co specialista, tak to zaměření na jinou oblast a díky tomu jsme schopni vyhovět vašim požadavkům a formou profesionální týmové spolupráce dát dohromady dokonalý projekt.
Působení agentury není zaměřené pouze pro oblast Zlín, ale pro celou Českou republiku, díky čemu nepřijde o nabízené výhody žádný klient.

Členství

Unie grafického designu
Google Partner

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.