Reklamní agentura Zlín ImperialMedia

Kdo jsme

Jsme reklamní a digitální agenturou s celorepublikovou působností zajišťující komplexní služby v oblasti grafického designu, webu, online marketingu, foto a realizace reklamy.  Ve vašem růstu a plnění stanovených cílů vás kompletně podpoří ImperialMedia – reklamní agentura Zlín.

Co klient, tak to jiné představy, potřeby a požadavky, a právě proto je prioritou nejen profesionální, ale i individuální přístup. Reklamní a digitální agentura ImperialMedia se tak pro vaši společnost stane dlouhodobým partnerem, který udělá všechno proto, aby byly splněné stanovené cíle, které přinesou požadovaný úspěch a zisk.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Zlín

Na jednom místě získáte kompletní služby grafického, webového, foto a video studia a také veškeré služby v oblasti produkce a marketingové komunikace, například správu PPC Zlín.

 

Získáte tak agenturu, která vám pomůže kompletně vytvořit marketingové nástroje vedoucí k vytvoření dobrého jména firmy, prezentace značky, a hlavně hodnoty v podobě zisku. S každým projektem vám pomůže vysoce profesionální tým specialistů, kteří vám nabídnou svoje odborné dovednosti i dlouhodobé zkušenosti.

Co specialista, tak to zaměření na jinou oblast a díky tomu jsme schopni vyhovět vašim požadavkům a formou profesionální týmové spolupráce dát dohromady dokonalý projekt.

 

Působení agentury není zaměřené pouze pro oblast Zlín, ale pro celou Českou republiku, díky čemu nepřijde o nabízené výhody žádný klient.

Členství

Unie grafického designu