Reklamní agentura Vyškov ImperialMedia

Kdo jsme

Kompletní služby reklamní agentury ImperialMedia ve Vyškově spočívají v profesionální činnosti grafického, webového, foto a video studia, produkce a marketingové komunikace.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Vyškov

O vaše potřeby a konkrétní požadavky se postará tým specialistů složený z lidí, kteří mají různé dovednosti v této oblasti, a především spoustu zkušeností. O tom svědčí řada úspěšných projektů a kladné reference.

Co společnost, tak to jiné potřeby a těm se přizpůsobí i samotné cílení vybrané kampaně nebo projektu. Výsledkem je zajištění dobrého jména společnosti, budování kvalitní značky a také navýšení zisků.Profesionální přístup a rozsáhlé služby si zaslouží nejen klienti z okolí Vyškova, a proto je působení agentury celorepublikové.

Členství

Unie grafického designu