Reklamní agentura Vsetín ImperialMedia

Jak vám můžeme pomoci?

Kdo jsme

Rádi byste prezentovali vaši společnost či samotné produkty a služby na vysoce profesionální úrovni? Chcete mít prezentační materiály a kompletní kampaň, která se pozitivně zapíše do povědomí veřejnosti? O vaši reklamu a kompletní prezentaci se podle nejnovějších trendů postará ImperialMedia – reklamní agentura Vsetín.

Pokud chcete, aby vaše společnost byla úspěšná po všech stránkách, tak to chce také upoutat pozornost zákazníků či obchodních partnerů tou nejlepší reklamou a prezentací. A právě od toho jsou komplexní služby agentury ImperialMedia jako je: grafický design, tvorba webových stránek, online marketing, foto, video a realizace reklamy ve Vsetíně.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Vsetín

Služby poskytujeme nejen profesionálně, ale i individuálně, protože každá společnost má jiné zaměření a jiné představy o své prezentaci. Díky individuálnímu přístupu  naše agentura dokáže zrealizovat i ty nejnáročnější požadavky klienta.
Úspěšnou tvorbu reklamních a prezentačních kampaní má na svědomí tým profesionálů, kde každý má svou specializaci a dohromady tak tvoří projekty na vysoce profesionální a kvalitní úrovni.

Doplňkem komplexního servisu v oblasti výroby reklamy pro regionální, národní nebo nadnárodní společnosti je produkce formou tisku, reklamních předmětů, různých polepů, světelných reklam, poutačů i prezentačních a veletržních systémů.
Jedině kvalitně a profesionálně odvedená reklama a prezentační materiály mají za následek vysněný úspěch. Profesionální služby v oblasti prezentace a reklamy mají možnost využít nejen klienti z okolí Vsetína, ale z celé České republiky.

Členství

Unie grafického designu
Google Partner