Reklamní agentura Vsetín ImperialMedia

Kdo jsme

Rádi byste prezentovali vaši společnost či samotné produkty a služby na vysoce profesionální úrovni? Chcete mít prezentační materiály a kompletní kampaň, která se pozitivně zapíše do povědomí veřejnosti? O vaši reklamu a kompletní prezentaci se podle nejnovějších trendů postará ImperialMedia – reklamní agentura Vsetín.

Pokud chcete, aby vaše společnost byla úspěšná po všech stránkách, tak to chce také upoutat pozornost zákazníků či obchodních partnerů tou nejlepší reklamou a prezentací. A právě od toho jsou komplexní služby agentury ImperialMedia jako je – grafický design, tvorba webových stránek, online marketing, foto, video a realizace reklamy.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Vsetín

Služby poskytujeme nejen profesionálně, ale i individuálně, protože každá společnost má jiné zaměření a jiné představy o své prezentaci. Díky individuálnímu přístupu dokáže naše agentura zrealizovat i ty nejnáročnější požadavky klienta.

Úspěšnou tvorbu reklamních a prezentačních kampaní má na svědomí tým profesionálů, kde má každý svou specializaci a dohromady tak tvoří kvalitní projekty na vysoce profesionální úrovni.

Doplňkem komplexního servisu v oblasti výroby reklamy pro regionální, národní nebo nadnárodní společnosti je produkce formou tisku, reklamních předmětů, různých polepů, světelných reklam, poutačů i prezentačních a veletržních systémů.

Jedině kvalitně a profesionálně odvedená reklama a prezentační materiály dokáží přinést vysněný úspěch. Působíme nejen ve Vsetíně, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.