571 117 400

Reklamní agentura Valašské Meziříčí ImperialMedia

Jak vám můžeme pomoci?

Kdo jsme

Využijte profesionální služby reklamní agentury ImperialMedia působící ve Valašském Meziříčí. Nabízíme individuální řešení i kompletní balíček činností, které jsou zaměřeny na grafický design, webovou prezentaci, foto a video, produkci a marketingovou komunikaci.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Valašské Meziříčí

Úspěšné projekty jsou výsledky precizně odvedené práce týmu specialistů, kteří se díky svým odborným dovednostem z oblastí reklamy, propagace, marketingu, grafického designu a mnoha dalších vzájemně doplňují a dokážou tak vytvořit úspěšný projekt odpovídající představám klienta.

Kvalitní prezentační materiál, webová prezentace a propagace vám přinesou úspěch v podobě spokojených zákazníků, zájemců o spolupráci a také formou dobrého jména vaší společnosti a očekávaného zisku.

Působíme nejen ve Valašském Meziříčí, ale také po celé České republice. Takže pokud jste z jiné strany republiky, tak to vůbec nevadí. Služby našeho týmu jsou opravdu pro všechny.

Členství

Unie grafického designu
Google Partner
Shoptet partner

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.