Reklamní agentura Valašské Meziříčí ImperialMedia

Kdo jsme

Profesionální a kvalitně odvedené služby jsou zásluhou reklamní agentury ImperialMedia ve Valašském Meziříčí v oblasti grafického, webového, foto a video studia a marketingové komunikace jako jsou například reklamní kampaně.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Valašské Meziříčí

Úspěšné projekty jsou výsledky precizně odvedené práce týmu specialistů, kteří se díky svým odborným dovednostem z různých oblastí vzájemně doplňují a dokážou tak vytvořit úspěšný projekt odpovídající představám klienta.

Kvalitní prezentační materiál, webová prezentace a propagace vám přinesou úspěch v podobě spokojených zákazníků, zájemců o spolupráci a také formou dobrého jména vaší společnosti a očekávaného zisku.
Na svoje si přijdou nejen klienti z okolí Valašského Meziříčí, ale i klienti z ostatních okresů, a to díky působení agentury po celé republice.

Členství

Unie grafického designu