Reklamní agentura Uherské Hradiště ImperialMedia

Kdo jsme

Chcete reklamu, webovou prezentaci a marketingovou komunikaci na co nejvyšší úrovni? Naše reklamní agentura ImperialMedia v Uherském Hradišti vám poskytne komplexní řešení pro veškeré vaše požadavky v této důležité oblasti.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Řekli o nás

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár Jednatel, NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Firmu ImperialMedia jsme si vybrali na základě pozitivních referencí z okolí. Jejich přístup, precizní příprava a na současné poměry až neuvěřitelně promptní reakce – to vše bylo již předem zárukou úspěchu. Realizace webových stránek se povedla na jedničku, každému detailu se věnovali plně s ohledem na naše přání a představy, z naší strany naprostá spokojenost.

Denisa Malovcová, MBA Marketing a PR, ALTECH, spol. s r.o.

Reklamní agentura Uherské Hradiště

Profesionální služby, které vám poskytnou odborný přístup od zkušeného týmu specialistů, kteří povedou váš projekt a kampaň až do úspěšného konce. Můžete tak využít kompletní řešení a služby grafického, webového a foto a video studia, produkci a také veškeré služby pro marketingovou komunikaci.

Díky kvalitě těchto služeb dovedete svůj projekt do úspěšného cíle a budete se moct těšit z dobrého jména společnosti a ze zisku.
Výhodou je, že kvalitní služby můžou využít nejen klienti z okresu Uherské Hradiště, ale i zájemci z ostatních koutů republiky, protože agentura působí celorepublikově.

Členství

Unie grafického designu