Reklamní agentura Třinec ImperialMedia

Kdo jsme

Za úspěchy a zisky společnosti dokáže stát i kvalitní reklama a propagace, díky které získáte ještě více zákazníků a obchodních partnerů, kteří se k vám budou vracet. ImperialMedia – reklamní agentura Třinec je připravena podpořit vaše potřeby i konkrétní představy.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Třinec

Nabídka naší reklamní a digitální agentury je nastavena tak, abychom mohli flexibilně reagovat na veškeré požadavky našich klientů. Reklama Třinec poskytuje kompletní služby grafického i webového studia, reklamní a produktové fotografie včetně spotů, produkce a marketingové komunikace.

Náš profesionální tým zkušených specialistů se díky všestranné specializaci dokáže postarat například o PPC a reklamní kampaně, webové stránky, loga i e-shop na míru a mnoho dalšího.

Působíme nejen v Třinci, ale po celé České republice a naše služby tak mohou využít všechny společnosti, které hledají nejen profesionální podporu, ale také individuální přístup a řešení na míru.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.