571 117 400

Reklamní agentura Teplice ImperialMedia

Jak vám můžeme pomoci?

Kdo jsme

Staráme se o to, abyste plně využili svůj potenciál a uspěli na trhu. ImperialMedia – reklamní agentura Teplice vám se vším ráda pomůže a vy se tak budete radovat ze zisku. Neváhejte s námi i vy navázat spolupráci a využít našich služeb.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

ImperialMedia na sociálních sítích

Reklamní agentura Teplice

Pomůžeme vám odlišit se od konkurence a posílit firemní image. Pomocí správně nastavené reklamy se můžete dostat blíže ke svým zákazníkům a zvýšit poptávku. Komunikace s vlastními klienty či zákazníky je důležitá, a proto nabízíme i správu sociálních sítí. Na jednom místě na vás čekají veškeré služby, které vám pomohou dosáhnout vašich podnikatelských cílů.

Návrhy zpracovávají opravdoví odborníci s praxí a vysoká kvalita je naším standardem. Naše práce vzniká ve vlastním webovém, grafickém, foto a video studiu či pod rukami našich specialistů na PPC a sociální sítě. Mimo jiné se zabýváme i tvorbou nového loga nebo redesignem současného, což je důležitý prvek vaší firemní identity.

Díky nám budete dobře vidět na internetu, což je v současné době velké konkurence velmi důležité. Naše projekty jsou tvořeny nejen s citem pro detail, ale především na míru klientovi a jeho potřebám.

Reklama Teplice působí po celé České republice. Stačí se jenom ozvat a zbytek je na nás.

Členství

Unie grafického designu
Google Partner
Shoptet partner

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.