Reklamní agentura Tachov ImperialMedia

Kdo jsme

Pomůžeme nasměrovat váš marketing na správnou cestu a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Jsme ImperialMedia – reklamní agentura Tachov, která za vás vše zařídí. Neztrácejte nadále svůj čas, my se rádi staneme vaším spolehlivým partnerem.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Tachov

Reklama Tachov vám pomůže uspět na trhu a prosadit se. Zajistíme pro vás veškeré služby efektivně a pod jednou střechou. Nabízíme kvalitní propagaci vašich služeb či produktů za pomocí vhodné reklamy a nejen to.

Naše reklamní a digitální agentura plně pokrývá grafické služby, kde pro vás ve vlastním grafickém studiu vytvoříme logo a zpracujeme různé grafické práce. Rovněž se zabýváme tvorbou webových stránek či e-shopů a jejich následnou propagací či správou sociálních sítí. V neposlední řadě také zpracujeme videoprezentaci nebo reklamní a produktové fotografie.

Pro udržení vysokých standardů naší práce se neustále snažíme zlepšovat, držet krok s novými trendy a nabízet vám lepší služby. Nezapomínáme ani na individuální přístup, jelikož každý projekt je něčím jedinečný a vyžaduje něco trochu jiného.

Není potřeba, abyste se nacházeli v Tachově. Působíme celorepublikově, a tudíž jsme k dispozici všem.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.