Reklamní agentura Strakonice ImperialMedia

Kdo jsme

Jsme reklamní agentura ImperialMedia působící ve Strakonicích. Tak využijte našich profesionálních služeb. Nabízíme individuální řešení i kompletní balíček činností, které jsou zaměřeny na grafický design, webovou prezentaci, foto a video, produkci a marketingovou komunikaci.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Strakonice

Pod jednou střechu najdete grafické, webové, foto a video studio a také kompletní služby marketingu a produkce. Prioritou je pro nás nejen profesionální, ale i individuální přístup, díky kterému se mohou klienti spolehnout na splnění veškerých svých požadavků a představ. Reklamní agentura Strakonice klade důraz na dlouhodobou spolupráci s klienty.

Úspěšnou tvorbu reklamních a prezentačních kampaní má na svědomí tým profesionálů reklama Strakonice, kde má každý svou specializaci a dohromady tak tvoří kvalitní projekty na vysoce profesionální úrovni. Jedině kvalitně a profesionálně odvedená reklama a prezentační materiály dokáží přinést vysněný úspěch.

Působíme nejen ve Strakonicích, ale také po celé České republice.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.