Reklamní agentura Rokycany ImperialMedia

Kdo jsme

Přemýšlíte nad tím, jak se prosadit na trhu a dostat se do povědomí zákazníků? Neztrácejte dále čas hledáním správného řešení.
ImperialMedia – reklamní agentura Rokycany vám přinese inovativní řešení, které vás posune blíže k cíli a úspěchům mnohem rychleji.

Kdo nám důvěřuje

Pracujeme jak pro regionální firmy, společnosti s celorepublikovým působením, tak pro zahraniční partnery.

Vybraní klienti

Co říkají naši zákazníci

Reklamní agentura Rokycany

Pokud hledáte partnera, který vám pomůže dostat vaši značku do povědomí a správně nastavit reklamu, jste na správné adrese. Reklama Rokycany se zabývá online marketingem, pod který spadá například správa PPC kampaní či správa sociálních sítí.

Ať už se jedná o profil na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu, komunikace s vašimi zákazníky je důležitá, tak na ní nezapomínejte pracovat. Za profesionální reklamní fotografie či videa vděčíme našemu vlastnímu studiu, kde vznikají také veškeré grafické návrhy.

Při realizaci návrhů uplatňujeme naše zkušenosti a kreativitu tak, abyste byli maximálně spokojení a návrh byl v souladu s vaší vizí. Jelikož každé odvětví si žádá trochu jiný přístup, klademe důraz na individualitu.

Naší výhodou je, že nepůsobíme pouze v Rokycanech, ale po celé České republice. Naše služby tak můžeme poskytnout všem.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.