Webový portál ARES

Zadání

Koncem roku 2016 se společnost rozhodla propojit a sjednotit weby několika svých divizí. Každý z webů byl realizován v jiné době na odlišných platformách. Cílem bylo weby propojit a zvýšit synergický efekt mezi divizemi tak, aby měl návštěvník pocit při jejich přepínání, že je stále na webu jedné firmy. Dále připravit responzivní design, integrovat moderní redakční systém, vymyslet a implementovat nový zákaznický klub.

Řešení

Vzniklo postupně 5 webů na doménách ares.sk, prekonajmespolubariery.sk, upravyautomobilov.sk, aresvytahy.sk a distribuciacasopisov.sk které jsme integrovali od jednoho portálu. Celé řešení je postaveno na redakčním systému WordPress. Pro e-shop divize „distribúcia časopisov“ jsme využili platformu Woocommerce. Školení proběhlo, jak osobně v sídle agentury, tak přes Skype pro pracovníky na Slovensku.

Reference klienta

Pro tvorbu webové prezentace doplněné o věrnostní program jsme si vybírali z několika návrhů různých marketingových agentur. Nakonec jsme se rozhodli pro ImperialMedia s.r.o., protože nám nabídli komplexní řešení pro všechny naše internetové stránky, které je přehledné a zároveň funkční pro naše uživatele webových stránek. ImperialMedia s.r.o. odvedla profesionální práci.

Martin Machala JEDNATEL

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.