Webová prezentace TOSHULIN

Zadání

Se společností TOS Hulín spolupracujeme od roku 2017, kdy jsme realizovali nový design katalogů vč. produktových fotografií a reportážní video z veletrhu EMO v Hannoveru. Webová prezentace je další projekt, který na započatou spolupráci navazuje. Cílem bylo vytvořit responzivní web, jehož design bude odpovídat soudobým požadavkům a standardům. Dalším požadavkem bylo vytvoření kariérní podstránky a klientské B2B zóny.

Řešení

Dle požadavků jsme vytvořili webdesign, který koncepčně zapadá do designu sesterské společnosti TOS Kuřim. Od základu jsme vytvořili novou strukturu webu, důraz byl kladen na produktové stránky, kde se do budoucna počítá s rozšířením o produktové fotografie a optimalizací pro výkonnostní marketing. Od základu je vystavěná také dealerská zóna a kariérní stránka.

Reference klienta

S agenturou ImperialMedia nás pojí dlouhodobá úspěšná spolupráce, proto jsme na ni vsadili i při výběru realizátora našich nových webových stránek. V agentuře dokázali všem našim požadavkům vyhovět a zároveň svými nápady a zkušenostmi přispěli k vytvoření prezentace, se kterou jsme velmi spokojeni.

Ing. Magda Trefílková MARKETING

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.