Webová prezentace společnosti Moje Finance Zlín

Zadání

Cílem bylo vytvořit jednoduchý prezentační web, který by představil nově vznikající kancelář, který by zachovával prvky mateřské společnosti. Požadavkem bylo, aby součástí stránky byl blog, kde by si pracovníci mohli sami přidávat články. Dále součástí stránky by mělo být představení služeb a medailonky jednotlivých pracovníků.

Řešení

Navrhla se moderní, jednoduchá prezentace s dynamickými prvky, které podporují upoutání pozornosti návštěvníka stránek. Prezentace je postavena na redakčním systému WordPress, který umožňuje jednoduché přidávání článků a aktualit. Web je responsivní a zabezpečený SSL certifikátem pro zabezpečenou komunikaci. V rámci sekce „Náš tým“ jsou udělané medailonky jednotlivých pracovníků, které pomáhají přiblížit jednotlivé členy kanceláře.

Reference klienta

ImperialMedia nám pomohla vytvořit webové stránky, které působí velice příjemně a zároveň profesionálně. Z výsledku jsme nadšení a rozhodně k tomu pomohla vstřícnost a ochota týmu. Radost spolupracovat.

Ing. Kateřina Košinová, EFA EUROPEAN FINANCIAL ADVISOR

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.