Webová prezentace společnosti LION CAR s.r.o.

Zadání

Cílem bylo vytvořit moderní a přehledné webové stránky, kde by si potenciální zákazník mohl auta prohlédnout, případně si zaslat poptávku. Důležité bylo, aby se web celkově zjednodušil a zpřehlednil pro zákazníka. Jedna z podmínek bylo zachování struktury webu a zároveň zjednodušení administrace back-endu tzn. přidávání nových vozů a jejich editace.

Řešení

Pro klienta jsme navrhli webovou prezentaci s moderním a přehledným webdesignem. V nabídce vozů je řazení vozů dle modelových řad, což zjednodušuje orientaci zákazníka při výběru. Administrace je řešena velmi intuitivně - obchodníci využívají „klikacích“ prvků, což usnadňuje přidávání nových vozidel, čímž šetří čas. Dbali jsme na to, aby web odpovídal dnešním bezpečnostním a komunikačním standardům – web je responsivní, zabezpečený SSL certifikátem s komunikací přes protokol HTTPS a pravidelně aktualizován.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.