Webová prezentace pro KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o.

Zadání

Zadáním bylo vytvoření webových stránek pro firmu KMB STAVEBNÍ SERVIS s.r.o., které pomohou lépe a přehledně prezentovat její služby na Slovensku. Web by měl sloužit jako katalog s možností pronájmu strojů. Především bylo potřeba, aby mohl klient stránky snadno a sám upravovat v administraci.

Řešení

Vytvořili jsme moderní, ale zároveň jednoduchou stránku, u jejíhož designu jsme vycházeli z firemní identity klienta. Nové webové stránky jsou přehledné a snadno navedou zákazníka k hledané službě nebo pronájmu. U jednotlivých strojů je možnost zarezervovat si je přes kontaktní formulář.

Reference klienta

Chtěla bych vyzdvihnout profesionální přístup Romana Haluzy, Petry Švehlové a celého týmu při tvorbě našich webových stránek. Oceňuji jejich spolehlivost, kvalitu práce a kreativitu a v neposlední řadě velkou trpělivost. Agentura splnila veškeré naše požadavky a v případě potřeby mi vždy poradí a pomohou se správou webových stránek. Jsme s prací ImperialMedia velmi spokojeni a určitě je můžeme doporučit ostatním potenciálním klientům.

Mgr. Hana Čapková Specialista komunikace

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.