Webová prezentace NEREZOVÉ MATERIÁLY

Zadání

Redesignovat webovou prezentaci a komfortně nabídnout obsah i pro mobilní zařízení, navrhnout novou strukturu a obsah informací u sortimentu.

Řešení

Navrhli jsem webdesign, který je postavený na fotografiích, které zachycují hlavní zaměření společnosti. Jelikož pro klienta Nerezové materiály spravujeme i PPC kampaně, tak jsme přistávací stránky sortimentu navrhli s ohledem na jejich efektivní správu a vyhodnocení. Současně jsme do webu integrovali převodník hmotnosti a cenový vývoj niklu na světové burze.

Reference klienta

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár JEDNATEL NEREZOVÉ MATERIÁLY, S.R.O.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.