Webová prezentace NEREZOVÉ MATERIÁLY

Zadání

Požadavkem a cílem klienta byl redesign webové prezentace. Měla obsahovat návrh nové struktury a obsahu informací u sortimentu. Našim úkolem bylo upravit webové rozhraní také pro mobilní telefony tak, aby jeho používání bylo jednoduché a rychlé.

Řešení

Navrhli jsme webdesign, který je postavený na produktových a image fotografiích poboček, které zachycují hlavní zaměření společnosti. Současně jsme do webu integrovali převodník hmotnosti, cenový vývoj niklu a možnost poptávky produktů v rámci jednotlivých poboček. Aktuálně ve spolupráci s klientem pracujeme na rozšíření o B2B klientskou zónu.

Reference klienta

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár JEDNATEL NEREZOVÉ MATERIÁLY, S.R.O.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.