Webová prezentace NEREZOVÉ MATERIÁLY

Zadání

Redesignovat webovou prezentaci a komfortně nabídnout obsah i pro mobilní zařízení, navrhnout novou strukturu a obsah informací u sortimentu.

Řešení

Navrhli jsem webdesign, který je postavený na fotografiích, které zachycují hlavní zaměření společnosti. Jelikož pro klienta Nerezové materiály spravujeme i PPC kampaně, tak jsme přistávací stránky sortimentu navrhli s ohledem na jejich efektivní správu a vyhodnocení. Současně jsme do webu integrovali převodník hmotnosti a cenový vývoj niklu na světové burze.

Reference klienta

Společnost ImperialMedia je našim partnerem v oblasti reklamy a propagace od roku 2010. Dynamická firma potřebuje v každé oblasti partnera, který neustále sleduje nové trendy a přizpůsobuje jim svoji činnost, a právě tak společnost ImperialMedia vnímám. Naše spolupráce zahrnuje všechny oblasti prezentace a mezi nejnáročnější a nejúspěšnější projekty patří veletržní expozice na STAINLESS 2015. Jednoznačně můžu potvrdit, že jejich profesionální přístup pomohl k úspěchu a zvýraznění značky NEREZOVÉ MATERIÁLY.

Josef Malár JEDNATEL NEREZOVÉ MATERIÁLY, S.R.O.

Specifikace zakázky

Součástí webové prezentace je rovněž aplikace pro sledování skladového hospodářství, která je navržena na míru požadavků zákazníka. Na klíč je navržen i převodník hmotnosti sortimentu a cenový vývoj niklu.

Máte zájem o tvorbu webových stránek?

Neváhejte nás kontaktovat. Připravíme Vám nabídku na míru.

Nebo přes poptávkový formulář