Webová prezentace Frýdek-Místek

Zadání

Jako digitální agentura jsme se přihlásili do výběrového řízení pro vytvoření nových webových stránek statutárního města Frýdek-Místek. Součástí zadání bylo nakódování webu dle dodaného webdesignu, propojení s elektronickou úřední deskou, portálem visitfm.cz a zpravodajským serverem polar.cz. Klíčovým požadavkem byla především flexibilita a rozšiřitelnost webu v kombinaci s pokročilým systémem oprávnění administrátorů a webmasterů.

Řešení

Webovou prezentaci jsme postavili na otevřeném a světově nejpoužívanějším redakčním systému WordPress, který jsme doplnili o vhodné pluginy a funkce na míru. Flexibilita a rozšiřitelnost je zaručena použitím blokového editoru Gutenberg, díky němuž lze jakoukoli stránku (včetně úvodní) sestavit ze znovupoužitelných celků (bloků). Pokročilý systém oprávnění jsme implementovali jako nadstavbu na míru na systém rolí zabudovaný ve WordPressu. Při realizaci jsme kladli důraz na rychlost a optimalizaci v kombinaci s jednoduchostí použití prezentační části i administrace.

Reference klienta

Firma ImperialMedia při tvorbě nové webové prezentace města vycházela ze zadané technické specifikace a veškerý postup s námi pravidelně a profesionálně konzultovali. V požadovaném časovém horizontu se podařilo vytvořit moderní a přehledný web s přívětivou administrací. Moduly v administraci vytvořené na míru uživatelům magistrátu značně usnadnily a zpřehlednili práci. Použité technologie nabízejí administrátorům větší flexibilitu, samostatnost a oproti dřívějšímu stavu menší závislost na podpoře dodavatele. Výsledek splnil očekávání a firmě ImperialMedia tímto děkujeme.

Mgr. René Rozsypal Vedoucí odboru informačních technologií

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.