Webová prezentace Forea Apartments

Zadání

Klient u nás poptal tvorbu webové prezentace pro své nové moderní apartmány v Chorvatsku. Jeho přáním bylo, aby stránky byly pěkné, moderní a hlavně uživatelsky přívětivé. Dále chtěl vytvořit sofistikované řešeni rezervačního systému apartmánů tak, aby byl pro všechny jednoduchý a přehledný.

Řešení

Web jsme zpracovali pomocí builderu Elementor, což je přední platforma na tvorbu webových stránek pro WordPress. Díky tomu jsme výrazně snížili náklad projektu oproti tvorbě unikátního webu na míru. Na webu jsme také na míru upravili rezervační systém, který je prostřednictvím platební brány schopný od klientů sám vybírat kauci/zálohu na ubytování.

Reference klienta

S agenturou ImperialMedia spolupracujeme od začátku našeho projektu, po definici našich potřeb a cílů jsme zpracovali zadání a obsah spolupráce. Na „první dobrou“ byla vytvořena odpovídající webová prezentace vč. rezervačního systému ubytování a byla nastavena korporátní grafika projektu. Oceňuji rychlou reakci v případě technických potíží a implementací nových vylepšení. Zároveň využíváme služeb pro nastavení prezentačních kampaní pro sociální sítě vč. analýzy a zpracování grafických materiálů. Ochota, dohoda, kreativita, komplexnost, doporučuji !

Ing. Pavel Čtvrtlík, MBA Majitel

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.