Webová prezentace CHUDĚJ

Zadání

Klient nás oslovil s požadavkem na tvorbu zcela nového webu, a to především z důvodu absence elektronického katalogu produktů. Do té chvíle se jednalo o statickou prezentaci společnosti Chuděj, která byla s ohledem na střednědobé cíle společnosti nedostačující. Následně se mělo zvolené řešení integrovat do dalších jazykových mutací.

Řešení

Navrhli a vytvořili jsme katalog produktů, jenž obsahuje kompletní informace o výrobcích, které ocení nejen koncoví zákazníci, ale i projektanti, architekti a realizační firmy. Web je vytvořen dle dnešních standardů na zabezpečení a responzivitu. Postupně jsme implementovali konfigurátor lineárních žlabů a krycích soklových lišt FOR-TOP. Projekt se ve spolupráci s klientem neustále rozvíjí, aby splňoval náročná kritéria uživatelů. Zásadním rozšířením bylo vytvoření B2B zákaznické zóny, která je propojena se skladovým systémem Helios.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.