Web unikátního vozu

Zadání

Naším primárním cílem je ukázka designérsky - výrobní výjimečné činnosti v segmentu luxusních vozidel a jejich úprav dle přání zákazníka. Musí být jednoznačně specifikováno, proč by měl zákazník reagovat na naši nabídku - výjimečnost, luxus, originalita a kvalita. Zadání je tedy připravit kvalitní webové stránky, popsat příběh, proč je značka Hoffmann & Novague pro zákazníky výjimečná příležitost. Stránky musí být pak ve třech jazykových mutacích, čeština, angličtina, němčina a ruština.

Řešení

Po vytvoření wireframe byly doladěny nuance dle představ klienta. Webdesign byl navrhován v několika etapách, nejdříve byly navrženy podstrany, následně homepage. Veškeré grafické zpracování se potkalo s pochvalou hned na první pohled. Plnění bylo díky součinnosti klienta velmi rychlou záležitostí. Jako podklady sloužili precizně připravené texty a fotografie.

Reference klienta

Spolupráce s ImperialMedia s.r.o. je velmi příjemná. Veškeré zadání je splněno s přidanou hodnotou a vždy v termínu.

Mgr. Marek Hoffmann ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.