Videospoty Kovárna VIVA

Zadání

Cílem bylo vytvoření nového videa, které bude prezentovat proces výroby produktu od začátku po expedici. Video se mělo zaměřit především na nově vzniklou výrobní linku, která je téměř zcela automatizovaná a robotizovaná. Druhým z cílů bylo vytvořit firemní video, které by přiblížilo Kovárnu VIVA jako moderní a tradiční společnost.

Řešení

Pro klienta jsme vytvořili dva video spoty dle zadání. První spot, který prezentuje proces výroby na nové lince, je více dynamický. Jsou do něj zakomponovány zajímavé prvky, jako záběry z dronu (FPV dron) nebo záběry přímo z kovacího lisu, které jsou natáčeny akční kamerou. K tvorbě prezentačního videa jsme také využili záběrů z dronu. Zde jsme však považovali za důležité zachytit kovárnu jako celek včetně prvotních operací, jakožto stříhání materiálu, nahřívání, kování, dokončovací operace a následnou expedici.

Reference klienta

Měli jsme dva cíle. Prvním bylo vytvořit video životního cyklu konkrétního výrobku od polotovaru až po finální produkt. Tím druhým potom poutavě prezentovat směr společnosti, kterým je tradiční poctivé řemeslo v dnešní moderní podobě. Spolu s týmem ImperialMedia se nám podařilo natočit dynamické video, kde jsme mimo jiné využili záběry výrobního procesu z pilotovaného dronu nebo “onboard“ kameru na robotu. S finálním výsledek jsme byli velmi spokojení a věříme, že to nebyla naše poslední spolupráce.

Martin Malý Vedoucí centra automatizace a robotizace

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.