Videospot – měření zraku v optice

Zadání

Cílem videospotu byla obecná osvěta možnosti měření zraku v optice. OPTIKCENTRUM je výjimečné statusem nestátního zdravotnického zařízení. Díky této skutečnosti byl kladen důraz, že u klienta je možné provést měření zraku optometristou, zákazník nemusí navštívit lékaře.

Řešení

Po vzájemné konzultaci potřeb a představy klienta vznikl návrh scénáře videa. Ten byl postaven jako příběh návštěvy zákazníka. Cílem příběhu nebylo nejen přiblížení postupu měření zraku a následný výběr vhodných brýlí či kontaktních čoček, ale taktéž prezentace prostředí a přístupu personálu, který je vždy velmi příjemný. Po domluvě s klientem jsme stanovili termín natáčení. K realizaci byla přizvána v roli zákaznice figurantka, která diváka celým příběhem doprovází. V rámci zpracování postprodukce vznikl i zkrácený střih videa pro užití na webové stránky a sociální sítě.

Reference klienta

Spolupráce na vytvoření videospotu pro naší optiku byla velmi příjemná, na profesionální úrovni. S panem Tyllichem se nám velmi dobře spolupracovalo. Všechny naše požadavky byly splněny a s výsledkem jsme maximálně spokojení.

Helena Kadlčíková Jednatelka společnosti

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.