Video B-roll – Kovárna VIVA

Zadání

Úkolem bylo vytvořit krátké video, které poutavým způsobem přiblíží charakter práce v průmyslové kovárně, moderně zachytí celý výrobní proces a užití produktu výroby.

Řešení

Po dohodě s klientem byl zvolen formát videa B-roll. Ve výrobě byly natočeny jednotlivé výrobní úseky a vybraly se ty nejzajímavější a zároveň nejdůležitější části výroby – záběry od dělení přířezů z ocelových tyčí, přes proces kování až po konkrétní výrobek. Následně byly dotočeny záběry nákladního vozu, do kterého se jeden z prezentovaných výrobků používá, aby bylo divákovi více zřejmé, kde výsledné produkty kovárny končí.

Reference klienta

Náš výrobní útvar měl se zadáním a tvorbou podobného videa svou první zkušenost a stejně tak se jednalo o naší první zkušenost s reklamní agenturou ImperialMedia. I přes střet dvou různých světů technický versus umělecký, se nám podařilo zdařile nalézt průsečík pro vzájemnou shodu a spokojenost s finálním výsledkem. Kvitujeme zejména příjemný a ochotný přístup a spolupráci vřele doporučujeme.

Ing. Miroslav Labaj Výrobní ředitel

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.