Videospot do kin

Zadání

Našim cílem byla tvorba videospotu, který by prezentoval služby společnosti Turbonet. Konkerétně šlo o propojení 4 částí – Internetové připojení, TV služby, Kamerové systémy a Servis. Spot se následně bude vysílat jako reklamní blok před představením v kinech o stopáži 30 sekund.

Řešení

Navrhli jsme scénář, kde hlavní role zastali „Turbomani“ neboli servisáci společnosti. Po úvodním společném záběru se turborychlostí přemístí na místo problému a rychle jej vyřeší. Hlavním efektem tak byl flash pohyb jednotlivých postav. Chtěli jsme, aby vše působilo autenticky a natáčeli jsme se skutečnými Turbomany na skutečných místech zákazníků. Výsledkem je energický a vtipný spot, který přesně prezentuje požadované služby a zaujme sledujícího.

Reference klienta

U ImperialMedia jsme poptali tvorbu spotu do kin, kde jsme chtěli prezentovat naše služby. Společně jsme vše naplánovali a připravili scénář. Natáčení jsme zvládli v jednom dni a za další 2 týdny bylo video hotovo. Spolupráce probíhala bez problémů a vše dle domluvy.

Gabriela Uherková Marketingový manažer

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.