Video brand a B-roll pro společnost ALPER a.s.

Zadání

Naším úkolem bylo vytvoření dvou videí, které by pomohly prezentovat kovárnu ALPER a.s. obchodním partnerům, široké veřejnosti i potenciálním uchazečům o zaměstnaní. Požadavkem bylo vytvořit dvě videa. První mělo sloužit jako prezentační video společnosti s průřezem všech pracovišť. Druhé video mělo být kratší a dynamičtější.

Řešení

Pro klienta jsme vytvořili prezentační video, které provází diváka celým zpracováním zakázky. Od konstrukce a vývoje přes výrobu nářadí a forem k samotnému kování. Nedílnou součástí jsou dokončovací operace a kontrola kvality. Video je zpestřeno záběry z dronu, nebo detailními záběry na konkrétní operace, např. na kování, nebo řezání. Druhé video je také zaměřeno na celkový vhled do kovárny, ale je kratší a má dynamický střih tzv. b-roll, kdy se jednotlivé střihy prolínají do sebe a díky tomu má video rychlejší spád a udrží divákovu pozornost.

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.