Tvorba video obsahu pro fotovoltaiku Joyce

Zadání

Náš dlouholetý klient Joyce ČR, s.r.o. nás požádal o pomoc s vytvořením video obsahu pro sociální sítě a web. Cílem bylo navrhnout a natočit propagační videa společnosti, která by pomohla lépe propagovat fotovoltaickou divizi.

Řešení

Pro klienta jsme vytvořili ucelený videoobsah, který lépe propaguje společnost a fotovoltaickou divizi. Pro oslovení potenciálních zákazníků firmy jsme vytvořili video představující celkovou realizaci zakázky včetně montáže. Dále jsme natočili medailonky s reálnými zákazníky Joyce ČR, s.r.o., ve kterých sdělují pozitivní referenci, což pomáhá budovat důvěryhodnost značky a profesionalitu.

Reference klienta

Spolupráce s týmem ImperialMedia byla a je vždy na vysoké úrovni. Děkujeme celému týmu a hlavně Standovi Benešovskému za pozitivní přístup k celé zakázce. Z výsledného videoobsahu jde cítit profesionalita a vstřícnost všech zúčastněných stran. Videoobsah má dobrou odezvu u našich zákazníků a věříme, že oslovíme i nové zákazníky, kteří zatím jen přemýšleli, na jakou společnost se mají obrátit. Děkujeme. Magda Dosoudilová za tým Joyce ČR.

Magda Dosoudilová Marketing

Chcete pomoci s marketingem?

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat náš marketingový konzultant a dohodne si s Vámi bezplatnou konzultaci osobně nebo telefonicky/Skypem, dle Vašich preferencí.

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.